NEHNUTEĽNOSTI

Zabezpečujeme, aby investície vložené do objektov rástli a získavali na hodnote.

Pre tých, ktorí majú túžbu budovať a zároveň ostať stabilní. Pre privátnych investorov vyhľadávame, získavame, spravujeme a predávame pozemky a budovy. Zabezpečujeme, aby investície vložené do objektov rástli a získavali na hodnote.

Nehnuteľnosti predstavujú oblasť, ktorá je pre investorov dlhodobo atraktívna a zároveň ponúka stabilitu. V strednej a východnej Európe táto oblasť zažíva opäť boom a je plná zaujímavých príležitostí (podľa údajov spoločnosti CBRE* je percentuálny rast investícií do komerčných nehnuteľností v týchto krajinách vo väčšine prípadov dvojciferný). Mnohí investori hľadajú niekoho, kto im prostredníctvom svojich skúseností pomôže hodnotu objektu nielen udržať, ale výrazne zvýšiť. Vtedy vstupujeme do hry my.

*European Commercial Real Estate Finance 2015 Update

BUSINESS CASES

projekty v číslach

Aquapark

Pred časom nás oslovil podnikateľ, ktorý sa rozhodol vybudovať aquapark na mieste, kde sa nachádzali pramene s liečivou vodou. Financovanie tejto investície sme zabezpečili z externých zdrojov, pričom časť investície bola financovaná z nenávratného finančného príspevku, čo podstatne skrátilo návratnosť celého projektu. Zabezpečili sme tiež prípravu dokumentácie potrebnej pre realizáciu transakcie, pripravili sme podrobný finančný model a identifikovali kľúčové faktory rozvoja biznis modelu, vďaka ktorým sa investícia v rýchlom čase zhodnotila.

Doba realizácie: 18 mes.

Investičný vklad: 1,10 mil. €

Aktuálna trhová hodnota: 1,73 mil. €

Zhodnotenie p.a.: 38,18%

Golfové ihrisko

Pre ďalšieho klienta sme zase manažovali exit z projektu fungujúceho 18-jamkového golfového ihriska. Na základe prieskumu trhu sme vytvorili zoznam potenciálnych kupcov, facilitovali výmenu informácií, viedli vyjednávanie so strategickým investorom a predávajúcu stranu sme zastupovali aj v procese due diligence.

Doba realizácie: 6 mes.

Investičný vklad: 642 tis. €

Hodnota transakcie: 1,27 mil. €

Zhodnotenie p.a.: 16,30%

Máte záujem o spoluprácu?

Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás prosím prostredníctvom tohto e-mailového formulára alebo volajte na +421 948 665 400

Vytvárame stratégiu, zabezpečujeme financovanie, nastavujeme procesy.

Sme partnerom, ktorý Vás prevedie celým procesom do úspešného konca.